Buradasınız : FESTİVALLER

21-26 HAZİRAN 2019 SLOVENYA-PİRAN

21-26 HAZİRAN 2019 SLOVENYA-PİRAN - 16.ULUSLAR ARASI HALK DANSLARI FESTİVALİ

16.ULUSLAR ARASI HALK DANSLARI FESTİVALİ


Festivalimiz Slovenya'nın tek ve en güzel sahil şehri olan Piran'da Temmuz ayında yerel belediyeler ile birlikte organize edilmektedir.


Her yıl Dünya'nın çeşitli bölgelerinden Halk Dansları grupları gösterilerini sunmaktadırlar.Bunun yanında Piran ve çevresini gezme imkanı bulup, Piran'daki tuz fabrikaları ile şehrin tarihi ara sokaklarında gezmeye doyamayacaksınız. Trieste çok yakın olduğundan bu kenti gezebilir, ayrıca başkent Lubjana yı da gezebilirsiniz.

KONAKLAMA:

Festival konaklaması: Portoroz şehrinde, deniz kenarında 3 yıldızlı Hotel Vile Park otelinde yapılacaktır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yine otelde açık büfe olarak verilecektir. 

Festival genel programı:

Piran şehri deniz kenarındadır.Festivalde gündüz hiç bir etkinlik yoktur. Bol bol gezip denize girebilirsiniz...

1.Gün: Konaklama yerine varış ve yerleşme. Akşama 10 dakikalık şehir merkezinde gösteri.

2-Gün: Sabah kahvaltısı, deniz, veya talebe göre çevre gezisi, öğle yemeği, akşam yemeği, komşu kasaba'da 15 dakika gösteri,

3.Gün: Sabah kahvaltısı, deniz veya talebe göre çevre gezisi, öğle yemeği, akşam yemeği, komşu kasaba da 15 dakika gösteri, akşam konaklama merkezinde tüm grupların katılımı ile eğlence.

4.gün: Sabah kahvaltısı, deniz veya talebe göre çevre gezisi, öğle yemeği, akşam yemeği, şehir merkezinde 10 dakika gösteri, akşam konaklama merkezinde tüm grupların katılımı ile eğlence. 

5.gün: Sabah kahvaltısı, deniz veya talebe göre çevre gezisi, öğle yemeği, akşam yemeği, 40 dakikalık uzaklıktaki Hırvatistan'da 15 dakika gösteri.Akşam konaklama merkezinde tüm grupların katılımı ile eğlence.

6.Gün: Sabah kahvaltısı ve ayrılış.


FESTİVALE KATILAN GRUBUN BİR GÜNLÜK VENEDİK GEZİSİ YİNE ORGANİZASYONUMUZCA EKSTRA HİÇ BİR ÜCRET ALINMADAN SAĞLANMAKTADIR.(ŞEHİR GİRİŞ ÜCRETİ OTOBÜS İÇİN YAKLAŞIK 280 EURO GRUBA AİT, OTOBÜS HİZMETİ ORGANİZASYONUMUZA AİTTİR)

TALEP EDEN GRUPLAR İÇİN 1 GÜN ROMA GEZİSİ VE ROMA'DA OTELDE KONAKLAMA FESTİVAL SONUNA İLAVE EDİLEBİLMEKTEDİR. ROMA'DA 1,5 GÜN TÜM TARİHİ YERLERİ GEZDİRME, REHBERLİK HİZMETLERİ DE ORGANİZASYONUMUZCA SAĞLANMAKTADIR.

FESTİVALE KATILMAK İSTEYEN GRUPLARIN SAYFAMIZDAKİ BAŞVURU FORMUNU (http://folklortravel.com/?pages,1357/basvuru-formu)  DOLDURUP FESTİVALE GİTMEYİ TALEP ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

LÜTFEN FORMU DOLDURUP FESTİVAL KONTENJANI DOLMADAN BİZDEN TEKLİF ALINIZ..